İş yerlerinin dışarıdan görünen yüzlerine vitrin camları denilmektedir. İş yerleri ürünlerini vitrin camında sergiler. Müşterileri ise ürünleri incelemek ve alışveriş yapmak için vitrin camlarının içerisinde yer alan ürünlere bakarlar. Akman cam olarak vitrin cam fiyatlarını, özelliklerini ve dikkat edilmesi gerekenleri sizler için bir araya getirdik.

Vitrin Camı Nedir?

Vitrin camları, iş yerinin dışarıdan görünen camlı bölümüdür. Camın hemen iç tarafında ise sergilenen ürünler yer almaktadır. Vitrin camları işletmeye profesyonel bir görüntü sağlamaktadır. Vitrin camlarının dayanıklı olması, ısı yalıtımlı olması ve güvenlik olarak üst düzey olması gerekmektedir. Bu özellikler ise genellikle ihtiyaçlara göre belirlenmektedir.

Dükkan vitrin camı fiyatları

Dükkan vitrin camı fiyatları genellikle bombeli olmasına, temperli olmasına göre farklılık göstermektedir. Bombeli ve temperli dükkan vitrin camları arasında oldukça fark bulunmaktadır. İsteklerinizi belirledikten sonra Akman cam ile iletişime geçerek fiyatları öğrenebilirsiniz.

Vitrin Camı Fiyatları

Ankara’da vitrin camı fiyatları, camın özelliğine, kalitesine, rengine ve dayanıklılığına göre belirlenmektedir. Camın temperli olması, lamine olması da fiyatları doğrudan etkilemektedir. Vitrin camı fiyatlarını öğrenebilmek için bizler ile iletişim kurabilir ve isteklerinizi belirterek anında fiyat alabilirsiniz.

Vitrin Camı Ankara

Ankara’da bulunan cam ve ayna işletmemize iletişim kısmında ki adresten ulaşabilirsiniz. Ankara Akman cam olarak her daim, vitrin camlarının üretimi konusunda profesyonel destek ve hizmet sağlamaktayız.

Vitrin Camı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vitrin cam seçimi oldukça önemli ve detaylı bir iştir. Her iş yerinin farklı vitrin cam ihtiyaçları olabilir. Dikkat edilmesi gereken durumlar şu şekildedir:

Vitrin Camının Kalitesi

Eğer uzun ömürlü bir vitrin camı istiyorsanız kaliteli cam markalarını tercih etmelisiniz. Bu sayede uzun yıllar dayanıklılık sağlayacak bir vitrin camına sahip olacaksınız.

Vitrin Camının Dayanıklılığı

Vitrin camında dayanıklılık istiyorsanız temperli ve lamine cam kullanımı yapılmalıdır.

Isı Yalıtımı

Vitrin camı seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan birisi ise ısı yalıtımıdır. Isı yalıtımı yüksek camlardan yapılan vitrin camları, iş yerlerinin enerji maliyetlerini oldukça iyileştirmektedir.

Vitrin Camı Tasarımı

İş yerinizin imajına uygun bir vitrin camı tasarımı seçmek oldukça önemlidir. Bu sayede iş yerinizin görünürlük oranı artacaktır.

Temperli Cam

Vitrin Camlarında temperli cam kullanarak iş yeri güvenliğini en üst düzeye çıkartın.

Vitrin Camı Temizliği

Vitrin camlarının temizliği oldukça önemlidir. Cansız, kirlenmiş vitrin camları, müşterilerinize kötü bir izlemin sunar. Vitrin camları kolaylıkla temizlenir yapıdadır. Yumuşak nemli bir bez yardımı ile vitrin camlarını çok basit bir şekilde temizlemek mümkündür.

Ankara’da vitrin camı satın almak için hemen Akman cam ile iletişime geçebilirsiniz.

Phone icon
Hemen Ara
WhatsApp icon
WhatsApp