Temperli cam, son derece dayanıklı bir cam türüdür ve güvenliğin önemli olduğu her yerde kullanılabilmektedir. Bu cam türü, normal camlardan daha dayanıklı ve sağlamdır. Bu nedenle, temperli cam tercih eden insanlar güvenli bir ortamda yaşamak ve çalışmak için ekstra bir koruma sağlamış olurlar. Bu yazıda, temperli camın özelliklerine, avantajlarına ve fiyatlarına yakından bakacağız.

Ankara Temperli cam fiyatları 2023

Temperli Cam Nedir?

Temperli camlar, özel işlemler uygulanarak güçlü bir yapıya ulaştırılan ürünlerdir. Yüksek sıcaklıklarda ısıtılarak yapılan bu işlemler sayesinde temperli camlar elde edilir. Bu yapılan işlemler sayesinde, temperli camlar çok uzun ömürlü ve dayanıklılık gösterir.

Temperli Camın Özellikleri

Temperli camın birçok özelliği bulunur. Bunlardan bazıları şu şekildedir:

Dayanıklılık

Darbe ve çizilmelere karşı oldukça dayanıklı olan bu cam modelleri son derece güvenli sistemlerdir. Normal düz camlara göre minimum 5 kat daha dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Güvenlik

Kırılma gibi durumlarda çok daha dayanıklı olan temperli camlar, oldukça güven sunan ürünlerdir.

Estetik

Temperli cam modelleri, istenilen her ölçüde ve desende hazırlanmaktadır. Evinizin veya iş yerinizin dekorasyonuna uygun birçok tarz ortaya çıkmaktadır. Estetik bakımdan harika görüntü sunan temperli camlar, uzun yıllar kullanılan alana hizmet etmektedir.

Temperli Camın Avantajları

Temperli camın birçok avantajı bulunmaktadır. Bu sayede tercih edilme oranı yükselmektedir. Başlıca avantajları şu şekildedir:

  • Güvenlik
  • Dayanıklılık
  • Kolay silinebilir
  • Estetik görüntü
  • Ekonomik fiyat

Temperli Cam Fiyatları 2023 Ankara

Ankara temperli cam fiyatları, camın kalınlığı, deseni, kullanım alanı ve cam boyutuna göre farklılık göstermektedir. 8 mm temperli cam fiyatlarını ve diğer tüm ölçüleri öğrenmek için hemen bizleri arayabilirsiniz.

4mm temperli cam fiyatSorunuz. XX TL
5 mm temperli cam fiyatlarıSorunuz. XX TL
6 mm temperli cam fiyatıSorunuz. XX TL
8 mm temperli cam fiyatlarıSorunuz. XX TL
10 mm temperli cam fiyatlarıSorunuz. XX TL
Füme temperli cam fiyatlarıSorunuz. XX TL
2023 Temperli Cam Fiyatları

Temperli cama menfez açma , cam kesme, cam şekillendirme gibi alanlarda uzman ekibimiz ile her zaman hizmet sunmaktayız.

Dekoratif Cam

Dekoratif aynalar ile evlerinize şenlik katın. Tüm dekoratif aynalar ve detayları için alttaki bağlantıya gidin.

Temperli Cam Kullanım Alanları

Temperli camların kullanım alanı oldukça geniştir. Duşakabin, mutfak, balkon gibi alanlarda temperli camlar sıkça kullanılır. Duışakabin temperli cam, cam balkon temperli cam uygulamaları konusunda profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz. 20 yıldır bu sektörde hizmet veriyor ve tüm temperli cam montajı konusunda en uygun fiyatları sunuyoruz. Siteler temperli cam satın almak ve montajını yaptırmak için hemen bizler ile iletişim kurabilirsiniz.

Temperli Cam Sık Sorulan Sorular

Phone icon
Hemen Ara
WhatsApp icon
WhatsApp