Buzlu camı, birçok alanda kullanmak mümkündür. En çok kullanım alanları arasında ise, ofisler, evlerde bulunan odalar ve duşakabinler gibi birçok alan oluşturmaktadır. Bu konumuzda, Akman cam olarak buzlu cam kullanım alanları, çeşitleri ve fiyatları konusundan bahsediyor olacağız.

Buzlu Cam Nedir?

Buzlu camlar, ışığı içeriye alırken bir yandan gizlilik sunan harika bir cam çeşididir. Opak bir görüntü sunmaktadır. Mahremiyetin korunmasında oldukça fazla tercih edilen bu camlar mat bir görüntüye sahiptir. Ankara buzlu cam fiyatları konusunda müşteri memnuniyeti sunan Akman cam, Siteler mahallesinde hizmet vermektedir.

Buzlu Camın Avantajları Nelerdir?

Buzlu camlar harika bir görüntü sunmanın yanında bir çok avantaj da sunar.

  • Mahremiyet: Mahremiyeti koruma konusunda buzlu camlar çok sık tercih edilmektedir.
  • Doğal Işık: Doğal ışığa izin veren buzlu camlar, bu konuda çok avantaj sağlamaktadır.
  • Estetik: Buzlu camlar estetik bir görüntü sunmaktadır.
  • Dayanıklılık: Buzlu camlar, dayanıklı ve uzun ömürlü bir üründür.

Buzlu Camın Farklı Kullanım Alanları

Buzlu camlar, günümüz de birçok farklı alanda kullanılır.

Evlerde Buzlu Cam

Birçok evde buzlu cam kullanılmaktadır. En çok kullanılan yerler ise mutfak, banyo ve ev kapılarıdır. Ayrıca yatak odası kapısında da buzlu cam kullanımı oldukça fazladır. Evlerinize buzlu cam montajı yaptırmak istiyorsanız hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ofislerde Buzlu Cam

Ofislerde de buzlu cam kullanımı oldukça fazladır. Ofis bölme duvarları, toplantı odaları ve cam kapılar için buzlu camlar tercih edilmektedir. Doğal ışığı içeriye alan buzlu camlar, ferahlık konusunda büyük başarı sağlamaktadır.

Duşakabin Buzlu Cam

Duşakabinlerde buzlu cam kullanılmaktadır. Buzlu cam sayesinde gizlilik sağlanmaktadır. Ayrıca banyoya modern bir görüntü kazandırır. Duşakabin buzlu cam fiyatları, camın kalınlığına ve boyutuna göre şekillenmektedir. Duşakabinler de uzun ömürlü ve dayanıklı bir cam kullanmak istiyorsanız kesinlikle buzlu camları tercih edebilirsiniz.

Buzlu Kapı Camı Fiyatları

Buzlu kapı camı fiyatları, kullanılacak camın kalınlığına ve boyutuna göre belirlenmektedir. Buzlu camların yapımında farklı ve özel işlemler kullanılmaktadır. Buda fiyatları doğrudan yukarı yönlü artırmaktadır. Buzlu cam kalınlaştıkça fiyatları artmaktadır.

  • Buzlu cam kapı fiyatları 2023 yılında ortalama olarak 150- 550 TL arasında tutmaktadır. Boyut ve kalınlığa göre fiyatlar değişecektir.

Buzlu kapı camları hakkında net fiyat için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Buzlu Cam m2 Fiyatları 2023

Buzlu cam metre kare fiyatları, camın boyutuna, kalınlığına ve kullanım amacına göre değişir. Şeffaf camlardan daha pahalı olan buzlu camların fiyatlarını buradan net bir şekilde belirtemeyiz. Siz değerli müşterilerimize net fiyat verebilmek adına camın kalınlığını, boyutunu ve kullanım alanını öğrenmemiz gerekmektedir. Bu yüzden bizleri arayarak detaylı bilgi verebilir ve güncel fiyatları anında öğrenebilirsiniz.

Buzlu Cam Ankara

Ankara’da buzlu cam kesimi yapan firmamız, bu alanda profesyonel hizmet sunmaktadır.

  • Akman Cam
  • Akman Cam Ayna
  • Siteler Camcı
  • Ankara Camcı

Akman Cam ile iletişime geçerek buzlu cam tasarımı yaptırabilirsiniz.

TEMPERLİ CAM

Temperli camların avantajları, özellikleri ve fiyatları hakkında

Buzlu Camın Bakımı Nasıl Yapılır?

Buzlu camlar özel bir bakım istemez. Normal bir cam temizleme bezi ile rahatlıkla temizlenebilir. Bakımı kolay olan bu ürünleri uzun yıllar kullanmak mümkündür.

Buzlu Camla İlgili Sık Sorulan Sorular (SSS)

Phone icon
Hemen Ara
WhatsApp icon
WhatsApp