Baklava Dilimli Ayna: Modern Bir Tasarım Harikası

İç mekan tasarımında sık sık kullanılan baklava dilimi aynalar, ülkemizde oldukça popüler durumdadır. Evlere harika bir hava katmanın yollarından birisi de baklava dilimli aynaların kullanımıdır. Bu ayna modelleri zarafet ve lüks hissiyatı sunmaktadır. Baklava dilimi m2 fiyatlarını, tasarım örneklerini ve kullanım alanlarını konumuzun devamında detaylıca görebilirsiniz.

Baklava Dilimi Ayna Fiyatları 2023

Baklava Dilimli Aynalar Nedir?

Baklava aynalar, küçük parçalara bölünmüş, bakıldığında baklava dilim şeklini andıran tasarımlardır. Oldukça modern bir görüntü sunmaktadır. İstenilen boyutlarda ve renklerde üretimi yapılmaktadır. Akman cam olarak tüm baklava dilim ayna tasarımlarını profesyonel şekilde üstleniyoruz.

Baklava Dilimli Aynaların Kullanım Alanları

Baklava dilimi aynalarını günümüz de birçok yerde görmek mümkündür. Evlerde, iş yerlerinde, ofislerde , otellerde ve birçok mağaza da baklava dilim desenli aynalar kullanılmaktadır. Dekorasyon olarak birçok alanda tercih edilen bu aynalar, mekana derinlik ve genişlik hissi sunmaktadır.

Baklava Dilimli Ayna Tasarımları

Baklava dilimi aynalar, istenilen her şekilde ve her boyutta yapılmaktadır. Dikdörtgen ve kare şekillerinde ve farklı açılar da tasarlanması mümkündür. Baklava dilimlerinin küçük veya büyük olmasını, belirgin olmasını veya farklı renklerde olmasını da talep ederek farklı uygulamaların ortaya çıkmasını isteyebilirsiniz. Ankara’da cam firması olan Akman cam ile tüm baklava dilimi ayna çeşitlerinin tasarlanması konusunda profesyonel hizmet vermekteyiz.

Baklava Dilimli Aynaların Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Baklava dilimli aynalar seçilirken, tasarımın yanı sıra dikkat edilmesi gereken bazı noktalar da vardır. Bunlar şunlardır:

  • Mekanın büyüklüğüne göre baklava dilimi aynalar seçilmelidir. Küçük mekanlarda büyük ayna, büyük mekanlarda küçük ayna kullanımı genellikle görüntüyü bozmaktadır.
  • Mekanın dekorasyon yapısına göre seçim yapılmalıdır. Renk ve diğer dekorasyon yapılarına uyum sağlayacak şekilde tercih yapılmalıdır.
  • Baklava dilimi aynada kalite çok önemlidir. Aynanın kusursuz bir görüntü sağlaması ve uzun yıllar dayanıklı olması için kaliteli markalar tercih edilmelidir.

Baklava Dilimli Aynaların Temizliği

Baklava dilimi aynaların temizliği oldukça kolaydır. Özel cam temizleme bezleri veya nemli bir bez yardımı ile çok kısa sürede temizlik tamamlanmaktadır.

Baklava Dilimli Ayna m2 Fiyatları

Baklava dilimi m2 fiyatları, kullanılacak malzemenin kalitesine, boyutuna ve şekline göre değişecektir. Siteler Akman cam olarak istenilen tüm ebat ve şekillerde baklava dilimi aynaları tasarlamaktayız.

Duvar Aynası

Duvar aynalarıyla evinize farklı bir boyut katın.

Baklava Dilimli Ayna Hakkında Sık Sorulan Sorular

Phone icon
Hemen Ara
WhatsApp icon
WhatsApp