Evinizi ve iş yerinize renk katmanın bir yolu da dekoratif cam kullanımından geçmektedir. Dekoratif camlar, çok farklı renklerde, desenlerde ve şekillerde hazırlanmaktadır. Estetik bakımdan harika sonuçlar sunan bu cam çeşitlerini, Akman cam firmasında bulabilirsiniz. Bu içeriğimizde, dekoratif cam özelliklerinden ve fiyatlarından bahsediyor olacağız.

Dekoratif Cam Nedir?

Dekoratif cam modelleri, düz camın tersine farklı şekillerde ve renklerde hazırlanan camlardır. Bu cam çeşitleri, ev ve iş yeri gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Estetik konusunda büyük değişimler sunan dekoratif camlar, en uygun fiyatlar ile firmamızda hazırlanmaktadır.

Dekoratif Cam Türleri Nelerdir?

Hizalı Desenli Dekoratif Cam

Hizalı desenli camlarda, camın yüzeyinde düzgün çizgiler oluşturacak şekilde belli aralıklarla baskı uygulanır. Bu camlar, modern ve minimal bir görünüm sağlar.

Çift Tepeli Desenli Dekoratif Cam

Çift tepeli desenli camlar, camın üzerinde dalga benzeri desenler oluşturan bir baskı tekniği kullanır. Bu camlar, geleneksel ve klasik bir görünüm sağlar.

Yaprak Desenli Dekoratif Cam

Yaprak desenli camlar, yaprak benzeri desenler içeren ve doğal bir görünüm sağlayan bir baskı tekniği kullanır.

Şeffaf Dekoratif Cam

Şeffaf dekoratif camlar, herhangi bir desen veya renk içermeyen ancak normal camdan daha estetik bir görünüme sahip camdır.

Dekoratif buzlu cam

Dekoratif buzlu camlar, ülkemizde oldukça popüler durumdadır. Normal bir cam üzerinde buzlu bir görüntü sunan bu cam modelleri, her alanda kullanılan cam çeşitleridir. Özellikle mahremiyet gerektiren alanlarda tercih edilmektedir.

2023 Dekoratif Cam Fiyatları Nelerdir?

Dekoratif cam fiyatı, camın kalitesine ve boyutuna göre değişmektedir. Ayrıca metrekare cinsinden hesaplanmaktadır. Camın deseni, boyutu ve tam ölçülerini tarafımıza ilettiğiniz taktirde net fiyat bilgisi sunabiliriz.

Dekoratif Cam Nerelerde Kullanılabilir?

Hayatımızın birçok alanında dekoratif camları görmek mümkündür. Pencere camlarında, duvarda, kapıda ve mutfak dolaplarında dekoratif camlar kullanılabilmektedir. Zevkinize göre farklı alanlara da dekoratif cam uygulaması yaptırabilirsiniz.

Dekoratif Cam Nasıl Temizlenir?

Diğer tüm camlar gibi normal bir bez ile temizlenmektedir. Sıcak su ve sabunlu su ile camları çok kısa sürede tertemiz yapabilirsiniz. Kolay silinen bir yapıya sahiptir.

Dekoratif Camlar Neden Tercih Edilmelidir?

Dekoratif camlar, evinizin estetiğine katkıda bulunan ve güneş ışığını filtreleyerek ortamı daha hoş hale getiren bir seçenektir. Ayrıca, farklı desenler ve renklerde mevcut oldukları için evinizin tarzına uygun olanları seçebilirsiniz.

Düz Cam

Düz cam modelleri ile evinizin her alanına renk katın.

Dekoratif camların özelliklerini, fiyatlarını ve kullanım alanlarını sizler için bir araya getirdik. Konu hakkında merak ettiklerinizi bizler ile yorum alanından paylaşabilirsiniz.

Phone icon
Hemen Ara
WhatsApp icon
WhatsApp