Masa camları, bir masanın en önemli parçalarından birisidir. Bütünleyici konusunda masa cam kesimi oldukça önemli bir konudur. Masa camı tercih ederken, renginin masaya uyumlu olması, dayanıklı olması tercih edilir. Bu konumuzda masa camları hakkında tüm detayları ve fiyatları sizler için bir araya getirdik. Akman cam olarak, tüm masa camı kesim işlerini profesyonel bir şekilde yapıyoruz.

Masa Üstü Temperli Cam Fiyatları 2023

Masa üstünde kullanılan temperli camlar oldukça dayanıklı ürünlerdir. Çizilmelere karşı oldukça dayanıklıdır. Masaüstü temperli cam fiyatları, istenilen boyutlar ve kalınlığa göre değişmektedir.

4MM, 8MM bir kalınlıkta olan temleri camın fiyatı ortalama olarak 300- 500 TL arasında değişmektedir. En doğru fiyat bilgisine ulaşmak için hemen bizleri arayabilirsiniz.

Temperli Cam

Dayanıklılığı ile güven veren cam: Temperli Cam

Kenar işlemesi, camın kalitesi, camın özellikleri de fiyatları doğrudan etkileyecektir.

Masa Üstü Cam Kestirme Fiyatları

Akman cam olarak masa üstü cam kestirme konusunda en uygun fiyatları sunuyoruz. Camın boyutuna ve kalınlığına göre kesim fiyatları etkilenmektedir.

Camın çeşidine göre de masa camı kestirme fiyatları farklı olacaktır. Normal düz cam ile temperli cam arasında oldukça fazla fiyat farkları olabilmektedir. Bu yüzden bizleri arayarak hangi çeşit cam istediğinizi belirtebilir ve fiyat alabilirsiniz.

80×120 masa camı fiyatları

80×120 cm boyutunda bir masa camı, genellikle masanın şekline ve camın kalitesine göre değişmektedir. Ortalama bir fiyat vermek gerekirse, basit bir masa camı 250-550 TL arasında tutacaktır. Ancak işçilik bakımından karmaşık bir yapıda olacaksa fiyatların yukarı yönlü artacağını söyleyebiliriz.

Mutfak Masası Camı Kırıldı Fiyat Ne Kadar?

Mutfak masası camının kırılmasını sık sık görmekteyiz. Bu gibi durumlarda, firmamız en uygun fiyatlara mutfak masası camı hazırlamaktadır. Mutfak masasının boyutuna, cam kalınlığına ve cam çeşidine göre fiyatlar değişmektedir. Genellikle 4mm- 8mm arasında mutfak masası cam fiyatları 300- 500 lira arasında tutabilmektedir. Farklı boyut ve özelliklerde mutfak camı yaptırmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Ankara’da Masa Camı Nereden Alınır?

Ankara’da Masa camı satın almak istiyorsanız hemen bizlere danışabilirsiniz. Akman Cam olarak 20 yıldır cam sektöründe tecrübe ve deneyime sahibiz. İstenilen her ölçüde ve dayanıklılıkta masa camları tasarlıyoruz. Bunca yıldır müşteri memnuniyeti sunarak sektörde hızla büyümeye devam ediyor ve siz müşterilerimizin cam isteklerini en hızlı şekilde karşılıyoruz.

Linke tıklayarak konum bilgisine ulaşabilirsiniz.

Phone icon
Hemen Ara
WhatsApp icon
WhatsApp